Oferta de preț este cu titlu informativ, Motoland își rezervă dreptul de a modifica prețul fără anunț prealabil.Pentru a comfirma prețul contactați-ne.
Colecţia Paddock Blue a fost creată pentru a fi purtată de la circuitul de curse până în oraş. Puteţi alege între gama Racing, purtată de echipele noastre de curse, şi gama Casual, pentru a aduce spiritul de curse Yamaha în viaţa dvs. de zi cu zi.
Această colecţie de vestimentaţie sportivă a fost inspirată de semnificaţia Zenkai, care se traduce prin ideea de a da totul, de a accelera la maximum. Tricoul Zenkai este realizat dintr-o combinaţie de bumbac şi poliester, obţinându-se un material moale şi elastic, pentru confort pe toată durata zilei.
Dimensiune confortabilă
Mâneci tip raglan
Caractere japoneze care formează cuvântul Zenkai
Perfect potrivit pentru pantalonii de jogging Zenkai
Colecţia REVS este inspirată de motociclete vintage Yamaha. Designul tricoului REVS prezintă o nouă interpretare a nostalgicului element grafic speedblock, însă într-un mod discret.
Prevăzută cu emblematicul element grafic speedblock imprimat, sigla „YAMAHA” şi sigla cu diapazoane Yamaha brodate
Guler în V
Material din bumbac, cu adaos de elastan pentru întindere suplimentară
Croială formată, confortabil la purtat
Se combină perfect cu celelalte articole casual de damă din colecţia REVS